Plán marec 2019
Prílež. činnosť - Mesačné plány

1. 3. Umenie prednesu  - seminár pre učiteľov  ZŠ , CVČ 8.30 h.

2. 3. Hudobný koncert -  Maok, CVČ 19.00 h.

4. 3. – 8. 3. Aktivity na Jarné prázdniny, ŠH a CVČ  od 8.30 h.

7. 3. MDŽ so Slovenskym zvazom telesne postihnutých,  CVČ 14.00 h.

8. 3. MDŽ s občanmi postihnutými chronickymi chorobami,  CVČ 15.00 h.

9. 3. Šachový turnaj - liga,  CVČ 9.00 h.

10. 3. Vertikalizácia čakier - seminár,  CVČ 9.00 h.

11. 3. Výber Vv prác – Zvieratá naších lesov,  ZUŠ 10.00 h

12. 3. Kurz PC pre seniorov, CVČ  9.00 h.

13. 3. Fyzikálna olympiáda E,F - okresné kolo ZŠ , CVČ  8.30 h.

Basketbal D - krajské kolo ZŠ,  ŠH Stará Turá  9.30 h.

16. 3. Prezidentské voľby I.kolo – okrsok č.4,  CVČ 7.00 – 22.00 h.

22. 3. Basketbal D - krajské kolo SŠ,  GYM  9.30 h.

Chemická olympiáda D  - okresné kolo ZŠ , GYM 8.00 h.

23. 3. Šachový turnaj - liga,  CVČ 9.00 h.

26. 3. Pytagoriáda P 3,4,5 - okresné kolo ZŠ,  ZŠ Viestova  8,30 h.

27. 3. Pytagoriáda P 6,7,8 - okresné kolo ZŠ,  ZŠ Viestova  8,30 h.

28. 3. Volejbal Ch - regionálne kolo ZŠ,  ŠH 8.30 h.

30. 3. Prezidentské voľby II.kolo – okrsok č.4,  CVČ 7.00 – 22.00 h.

 

Plán mesiaca

Plán marec 2019

1. 3. Umenie prednesu  - seminár pre učiteľov  ZŠ , CVČ 8.30 h.

2. 3. Hudobný koncert -  Maok, CVČ 19.00 h.

4. 3. – 8. 3. Aktivity na Jarné prázdniny, ŠH a CVČ  od 8.30 h.

7. 3. MDŽ so Slovenskym zvazom telesne postihnutých,  CVČ 14.00 h.

8. 3. MDŽ s občanmi postihnutými chronickymi chorobami,  CVČ 15.00 h.

9. 3. Šachový turnaj - liga,  CVČ 9.00 h.

10. 3. Vertikalizácia čakier - seminár,  CVČ 9.00 h.

11. 3. Výber Vv prác – Zvieratá naších lesov,  ZUŠ 10.00 h

12. 3. Kurz PC pre seniorov, CVČ  9.00 h.

13. 3. Fyzikálna olympiáda E,F - okresné kolo ZŠ , CVČ  8.30 h.

Basketbal D - krajské kolo ZŠ,  ŠH Stará Turá  9.30 h.

16. 3. Prezidentské voľby I.kolo – okrsok č.4,  CVČ 7.00 – 22.00 h.

22. 3. Basketbal D - krajské kolo SŠ,  GYM  9.30 h.

Chemická olympiáda D  - okresné kolo ZŠ , GYM 8.00 h.

23. 3. Šachový turnaj - liga,  CVČ 9.00 h.

26. 3. Pytagoriáda P 3,4,5 - okresné kolo ZŠ,  ZŠ Viestova  8,30 h.

27. 3. Pytagoriáda P 6,7,8 - okresné kolo ZŠ,  ZŠ Viestova  8,30 h.

28. 3. Volejbal Ch - regionálne kolo ZŠ,  ŠH 8.30 h.

30. 3. Prezidentské voľby II.kolo – okrsok č.4,  CVČ 7.00 – 22.00 h.

Meniny má:
Dnes 21.03. : Blahoslav
Zajtra 22.03. : Beňadik