Kontakt

Centrum voľného času

Dolná štvrť 368/23
907 01 Myjava

tel./fax:
034/6215322
0918/474577
0911/245344


cvcmyjava@gmail.com

O nás

Klub Oskara Nenudu



záujmové krúžky



športové súťaže



vedomostné olympiády



umelecké súťaže



tábory



príležitostné akcie



klubové aktivity



prednášky a semináre



vystúpenia a koncerty



výstavy



www.cvcmyjava.sk

Počet návštev:810909
 

Zoznam predsedov 2016/17

Zoznam predsedov hodnotiacích komisií olympiád a záujmovo-umeleckých súťaží – 2016/2017

Pytagoriáda:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Matematická olympiáda:

Miesto konania: CVČ, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /6,7,8 roč.

Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /5,9 roč.
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Fyzikálna olympiáda:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Geografická olympiáda:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava
Predsedovia komisií: PaedDr. Andrea Ušiaková, GYM Myjava

Šalianský Maťko, Rozprávkové vretienko, Hurbanov pamätník:

Miesto konania:Základná umelecká škola, Partizánska 290/17, Myjava
Predsedovia komisií : Mgr. Viera Feriancová, Centrum tradičnej kultúry Myjava

Mgr. Anna Turanová, Okresný úrad odbor školstva a mládeže Trenčín

Anglický jazyk:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava

Predsedovia komisií: Mgr. Vlasta Hyžová, GYM Myjava

Slovenský jazyk a literatúra:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Drahomíra Kariková. ZŠ Viestova Myjava

Dejepisná olympiáda:

Miesto konania: ZŠ Štúrova 18, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Elena Marečková, ZŠ Štúrova Myjava

Európa v škole:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Eva Tomišová , Viera Buziková, ZUŠ Myjava /výtvarná časť

Mgr. Alena Kmeťová, ŠÚ Myjava / literárna časť

Slávik Slovenska:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava 
Predsedovia komisií: Mgr. Erika Matulová , ZUŠ Myjava

Ostatné olympiády ( Štúr.Dubč.Uhrov, ONJ,ChO, BioO) - miesto konania: s okresom Nové Mesto n Váhom – miesto a zoznam predsedov podľa propozicii

 

Plán mesiaca

Plán júl - august 2020

6. - 10. 7.   Prímestský tábor  I. turnus, CVČ  7.30 - 16.00 hod., cena  45,- Eur

13. - 17. 7.   Prímestský tábor  II. turnus, CVČ  7.30 - 16.00 hod., cena  45,- Eur

13. - 17. 7.   Športový Kemp  I. turnus, ZŠ Šturova  8.00 - 16.00 hod., cena  50,- Eur

19. - 26. 7.   Pobytový tábor: Dechtice, cena  165,- Eur

3.  -  7. 8.   Športový Kemp  II. turnus, ZŠ Šturova  8.00 - 16.00 hod., cena  50,- Eu

17. - 21. 8.   Prímestský tábor  III. turnus, CVČ  7.30 - 16.00 hod., cena  45,- Eur

Meniny má:
Dnes 02.07. : Miroslav
Zajtra 03.07. : Prokop