Zoznam predsedov 2016/17

Zoznam predsedov hodnotiacích komisií olympiád a záujmovo-umeleckých súťaží – 2016/2017

Pytagoriáda:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Matematická olympiáda:

Miesto konania: CVČ, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /6,7,8 roč.

Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /5,9 roč.
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Fyzikálna olympiáda:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Geografická olympiáda:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava
Predsedovia komisií: PaedDr. Andrea Ušiaková, GYM Myjava

Šalianský Maťko, Rozprávkové vretienko, Hurbanov pamätník:

Miesto konania:Základná umelecká škola, Partizánska 290/17, Myjava
Predsedovia komisií : Mgr. Viera Feriancová, Centrum tradičnej kultúry Myjava

Mgr. Anna Turanová, Okresný úrad odbor školstva a mládeže Trenčín

Anglický jazyk:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava

Predsedovia komisií: Mgr. Vlasta Hyžová, GYM Myjava

Slovenský jazyk a literatúra:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Drahomíra Kariková. ZŠ Viestova Myjava

Dejepisná olympiáda:

Miesto konania: ZŠ Štúrova 18, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Elena Marečková, ZŠ Štúrova Myjava

Európa v škole:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Eva Tomišová , Viera Buziková, ZUŠ Myjava /výtvarná časť

Mgr. Alena Kmeťová, ŠÚ Myjava / literárna časť

Slávik Slovenska:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava 
Predsedovia komisií: Mgr. Erika Matulová , ZUŠ Myjava

Ostatné olympiády ( Štúr.Dubč.Uhrov, ONJ,ChO, BioO) - miesto konania: s okresom Nové Mesto n Váhom – miesto a zoznam predsedov podľa propozicii

 

Plán mesiaca

Plán máj 2018

1. 5. Noc plná prekvapení, CVČ 18.00 hod.

9. 5. Atletika II.stup. ZŠ - okresné kolo – Brezovské atletické hry /v rámci šport.kalendára /, ZŠ Brezová p. Brad. 8,30 hod

10. 5. Stolno-futbalový turnaj, CVČ 14.00 hod.

11. -12.  5. Pobyt Bojná - Ranč pod Babicou, odchod Lidl 15.15 hod.

15. 5. Školský pohár futbal Ch ZŠ- regionálne kolo, ŠH 9.00 hod.

16. 5. Malý futbal Jednota Coop  Ch, D ZŠ - okresne kolo, ZS Sturova 8.30 hod.

Tancujeme pre radosť - tanečná prehliadka / v spolupráci so ŠZŠ / DK 10.00 hod.

21. 5. Malý futbal Cup  Ch ZŠ - regionálne kolo, ZS NMnV 9.00 hod.

Malý futbal Cup  D ZŠ - regionálne kolo, ZS Stará Turá 9.00 hod.

22. 5. Hádankár , CVČ 14.30 hod.

24. 5. Vyjadri to pantomímou – suťaž družstiev pre ZŠ, CVČ 14.30 hod.

Meniny má:
Dnes 28.05. : Viliam
Zajtra 29.05. : Vilma