Zoznam predsedov 2016/17

Zoznam predsedov hodnotiacích komisií olympiád a záujmovo-umeleckých súťaží – 2016/2017

Pytagoriáda:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Matematická olympiáda:

Miesto konania: CVČ, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /6,7,8 roč.

Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /5,9 roč.
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Fyzikálna olympiáda:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Geografická olympiáda:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava
Predsedovia komisií: PaedDr. Andrea Ušiaková, GYM Myjava

Šalianský Maťko, Rozprávkové vretienko, Hurbanov pamätník:

Miesto konania:Základná umelecká škola, Partizánska 290/17, Myjava
Predsedovia komisií : Mgr. Viera Feriancová, Centrum tradičnej kultúry Myjava

Mgr. Anna Turanová, Okresný úrad odbor školstva a mládeže Trenčín

Anglický jazyk:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava

Predsedovia komisií: Mgr. Vlasta Hyžová, GYM Myjava

Slovenský jazyk a literatúra:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Drahomíra Kariková. ZŠ Viestova Myjava

Dejepisná olympiáda:

Miesto konania: ZŠ Štúrova 18, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Elena Marečková, ZŠ Štúrova Myjava

Európa v škole:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Eva Tomišová , Viera Buziková, ZUŠ Myjava /výtvarná časť

Mgr. Alena Kmeťová, ŠÚ Myjava / literárna časť

Slávik Slovenska:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava 
Predsedovia komisií: Mgr. Erika Matulová , ZUŠ Myjava

Ostatné olympiády ( Štúr.Dubč.Uhrov, ONJ,ChO, BioO) - miesto konania: s okresom Nové Mesto n Váhom – miesto a zoznam predsedov podľa propozicii

 

Plán mesiaca

Plán október 2019

2.10.    Cezpoľný beh ZŠ / SŠ -  okresné kolo, PKO Trnovce  8.30 hod.

7.10.    Futsal Ch SŠ – okresné kolo, SPŠ/GYM  8.30 hod.

8.10.    Zemepisný kvíz - hlavné mestá štátov, CVČ 14.00 hod.

11.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – okresné kolo,  UT Spartak My 8.30 hod. .

Prespavačka Javorinka - Dubník , odchod 15.00 hod.

13.10.    Šachový turnaj – liga, CVČ 9.00 hod.

14.10.    Jesenné aranžovanie, Detský domov 16.00 hod.

17.10.    Turnaj v stolnom futbale a tenise, CVČ 14.00 hod.

19.10.    Šachový turnaj – liga, CVČ 9.00 hod.

23.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 9.00 hod

24.10.    Halloween party, CVČ 15.00 hod.

28.10.    Futsal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 8.30 hod. .

29.10.    Stolný tenis ZŠ SŠ – okresné kolo, 8.30 hod. ZŠ Šturova

Lampiónový sprievod  / spolu s DK /, 17.30 hod. námestie a DK

30.10.    Prázdninová Farma Betty Bukovec - jazda na koni ,  odchod CVČ 10.00 hod

Meniny má:
Dnes 22.10. : Sergej
Zajtra 23.10. : Alojza