Zoznam predsedov 2016/17

Zoznam predsedov hodnotiacích komisií olympiád a záujmovo-umeleckých súťaží – 2016/2017

Pytagoriáda:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Matematická olympiáda:

Miesto konania: CVČ, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /6,7,8 roč.

Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava  /5,9 roč.
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Fyzikálna olympiáda:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Darina Kizeková

Geografická olympiáda:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava
Predsedovia komisií: PaedDr. Andrea Ušiaková, GYM Myjava

Šalianský Maťko, Rozprávkové vretienko, Hurbanov pamätník:

Miesto konania:Základná umelecká škola, Partizánska 290/17, Myjava
Predsedovia komisií : Mgr. Viera Feriancová, Centrum tradičnej kultúry Myjava

Mgr. Anna Turanová, Okresný úrad odbor školstva a mládeže Trenčín

Anglický jazyk:

Miesto konania: Gymnázium, Jablonská 5, Myjava

Predsedovia komisií: Mgr. Vlasta Hyžová, GYM Myjava

Slovenský jazyk a literatúra:

Miesto konania: ZŠ Viestova 1, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Drahomíra Kariková. ZŠ Viestova Myjava

Dejepisná olympiáda:

Miesto konania: ZŠ Štúrova 18, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Elena Marečková, ZŠ Štúrova Myjava

Európa v škole:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava
Predsedovia komisií: Mgr. Eva Tomišová , Viera Buziková, ZUŠ Myjava /výtvarná časť

Mgr. Alena Kmeťová, ŠÚ Myjava / literárna časť

Slávik Slovenska:

Miesto konania: Centrum voľného času, Dolná štvrť 368/23, Myjava 
Predsedovia komisií: Mgr. Erika Matulová , ZUŠ Myjava

Ostatné olympiády ( Štúr.Dubč.Uhrov, ONJ,ChO, BioO) - miesto konania: s okresom Nové Mesto n Váhom – miesto a zoznam predsedov podľa propozicii

 

Plán mesiaca

Plán jún 2018

1. 6.    Starostlivosť o zvieratka, CVČ 15,30 hod.

2. 6.    Deň Detí / Mesto Myjava, ŠZŠ Myjava /, PKO Trnovce, 10.00 hod.

6. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

7. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

8. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

9. 6.    Deň otvorených dverí Spartak Myjava - Detský sektor, 13.00 hod.

11. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

12. 6.    Milionár - zábavno vedomostná súťaž, CVČ 14,30 hod.

22. 6.    Atletické hry I. stupeň ZŠ - okresné kolo, areál ZŠ Viestova 8,30 hod.

Prespávačka v CVČ, CVČ 18.00 hod.

26. 6.    Stolno-futbalový turnaj, CVČ 14.00 hod.

25. - 29. 6. Burza letného oblečenia, CVČ 9.00 – 16.00 hod.

 

Pripravované aktivity na prázdniny -  OBSADENE:

 

9. - 13. 7.   Prímestský tábor  I. turnus, CVČ  8.00 - 16.30 hod., cena  40,- Eur

16. - 20. 7.   Prímestský tábor  II. turnus, CVČ  8.00 - 16.30 hod., cena  40,- Eur

21. - 27. 7.   Pobytový tábor: Piatrová, cena  145,- Eur

20. - 24. 8.   Prímestský tábor  III. turnus, CVČ  8.00 - 16.30 hod., cena  40,- Eur

Meniny má:
Dnes 17.08. : Milica
Zajtra 18.08. : Helena