Rozvrh hodin 2017-18

Deň

od - do Záujmový krúžok Miesto Vedúci
Pondelok

 

13.30 – 17.00
14.15 – 15.45
14.30 – 15.30
14.30 – 15.30
15.00 – 16.00
17.00 – 18.00
18.00 – 20.00


Klubové aktivity @ internet
Mladý mechatronik
Športovo pohybový MŠ
Počítačové hry 
Basketbal ZŠ 
Capoiera
Kondičná kulturistika

CVČ
SPŠ učeb 53
MŠ SNP
DeD- CVČ
ZŠ Viest
CVČ
SPŠ tel / posil


Duga M.
Mozolák I. ext.
Dugová V.
Dugová V.
Oslejová D. ext
Nezdoba M.
Viselková D. ext.

Utorok

12.15 – 14.00
12.30 – 14.00
13.30 – 17.00
14.00 – 16.00
14.30 – 15.30
14.30 – 15.30
16.30 – 18.00
17.00 – 19.00
18.00 – 19.30

Anglicky jazyk MŠ 
Mažoretky ZŠ
Klubové aktivity @ internet 
Magic of Gathering /kartový

Mažoretky MŠ  
Anglicky jazyk MŠ
Country tance I.  
Volejbal ZŠ  
Wing chun / Karate

MŠ SNP
ZŠ Stará My
CVČ  
CVČ
MŠ SNP  
MŠ SNP
CVČ  
GYM
CVČ

Klvačová M. ext.
Dugová V.
Duga M.

Dalmady R. ext.
Dugová V.
Klvačová M. ext.
Boorová Ľ. ext.
Pípa M. ext.
Vydarený P. ext.

Streda

 

13.30 – 15.00
13.30 – 15.30
14.00 – 15.00
14.30 – 16.00
15.00 – 17.15
17.30 – 19.00
19.00 – 20.30
18.00 – 20.00

Mažoretky ZŠ 
Klubové aktivity @ internet 
Basketbal ZŠ
Elektrotechnika SŠ

Chovateľský / Stud kuch
Country tance II.
Joga
Loptove hry

ZŠ Šturova
CVČ
ZŠ Viestova
SPŠ učeb 365
CVČ
CVČ
CVČ
SPŠ teloc

Dugová V.
Duga M.
Oslejova D. ext.
Bórik M. ext.
Tomič/ Vachul/Dug
Boorová L. ext
Bartovicova Z. ext
Petrášová A. ext.

Štvrtok

 

12.15 – 14.00
13.30 – 17.00
13.30 – 15.00
14.30 – 15.30
15.30 – 17.30
15.30 – 18.00
16.00 – 18.00


Anglicky jazyk MŠ
Klubové aktivity @ internet 
Mažoretky ZŠ
Anglicky jazyk MŠ
Klub/par -Šikov ruky/nepar

Country tance III.
Volejbal ZŠ

MŠ SNP
CVČ
ZŠ Viestova
MŠ SNP
CVČ - DeD
CVČ
Šport Hala

Klvačová M. ext.
Duga M.
Dugová V.
Klvačová M. ext.
Dugová V.
Boorová L. ext
Pípa M. ext

Piatok

 

09.30 – 11.00

12.30 – 14.15
13.30 – 15.30
14.30 – 15.30
15.15 – 17.30
15.45 – 17.30
18.00 – 19.30

PC / Hypoterapia so zvier  
Športovo pohybovy ZŠ
Klubové aktivity @ internet
Mažoretky MŠ
Chovateľsky / Enviroment

Studená kuchyňa
Wing Chun / Karate


CVČ

ZŠ Šturova
CVČ
MŠ SNP
CVČ
CVČ
CVČ

Duga M./ Tomičová J.

Dugova V.
Duga M.
Dugova V.
Tomič/ Vachul
Dugova V.
Vydarený P. ext

Sobota

08.00 – 16.00
09.00 – 11.00
17.00 – 20.00

Tajomstvo hradov /turist
Joga
Filmová pátračka 2x mes
DeD

CVČ
CVČ

Dugova V.
Bartovicova Z. ext

Tomičová J.

 

07.00 – 08.00  09.30 – 11.30 13.30 – 15.30 13.30 – 17.00
12.30 – 14.30 14.15 – 15.15 16.00 – 18.00
16.00 – 18.00 18.00 – 20.00
 

Plán mesiaca

Plán október 2018

2.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – okresné kolo,  UT Spartak My 8.30 hod.

3.10.    Cezpoľný beh ZŠ / SŠ -  okresné kolo, PKO Trnovce  9.00 hod.

5.10.    Prespavačka u Oskara , CVČ 18.30 hod.

9.10.    Zemepisný kvíz - hlavné mestá štátov, CVČ 14.00 hod.

10.10.    Bedminton ZŠ a SŠ - okresné kolo, GYM  8,30 hod.

11.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 9.00 hod.

16.10.    Turnaj v stolnom futbale a tenise, CVČ 14.00 hod.

18.10.    Futsal Ch SŠ – okresné kolo, SPŠ/GYM  8.30 hod.

23.10.   Stolný tenis ZŠ SŠ – okresné kolo, ZŠ Šturova 8.30 hod.

 

30.-2.11.   Jesenné prázdniny - Burza, CVČ 9.00 - 17.00 hod.

29.10.   Po stopach líšky Elišky - prespávačka, Javorinka - RZ Stará Turá, zraz v CVČ do 9.hod.

30.10.   Futbalovy turnaj druzstiev  ZŠ a SŠ,  ŠH  8.30 hod

31.10.   Workshop tvorivé aktivity , CVČ 8.30 hod

Turistická vychádzka na Bradlo pre deti , AUT  10.20 hod

1. 11.  Koncert Hudba Dúhy, CVČ 19.00 hod.

Meniny má:
Dnes 18.10. : Lukáš
Zajtra 19.10. : Kristián