Kalendár súťaží 2016/17

Kalendár športových súťaží - 2016/2017 ZŠ, SŠ

Dátum Názov Miesto konania

04.10.
11.10.
12.10.
17.10.
19.10.
20.10.
26.10.

OK Cezpoľný beh ZŠ SŠ Ch D
RK Bedminton ZŠ SŠ 
RK Veľký futbal SŠ Ch  
RK Vybíjaná ZŠ 1.-4. Ch D ZŠ
OK Veľký futbal SŠ Ch
RK Floorbal CH, D ZŠ SŠ D
RK Futsal CH ZŠ

PKO Trnovce GYM My
GYM My
TJ Spartak My / UT
ZŠ Viestova My
TJ Spartak My / UT
GYM My 
ŠH Spartak My

03.11.
09.11.
11.11.
15.11.
23.11.
24.11.
25.11.
30.11.

OK Maratón aerobik SŠ
OK Stolný tenisl ZŠ SŠ 
RK Stolný tenis SŠ Ch D
OK Basketbal ZŠ Ch D 
OK Basketbal ZŠ Ch D
RK Futsal SŠ CH /halový fut
OK Futsal ZŠ CH /halový fut
RK Vybíjaná ZŠ 1.-4. Ch D ZŠ

GYM My
ZŠ Štúrova My 
GYM My
ZŠ Viestova My
ŠH My / ZS Viest My
GYM My
ŠH Spartak My
ZŠ Viestova My

01.12.
07.12.
08.12.
OK Volejbal ZŠ Ch D 
RK Futsal CH ZŠ /halový fut 
0K Streľba zo vzduchovky ZŠ
ŠH Spartak My
ŠH Spartak My
ZŠ Viestova My
17.1.
26.1.
OK Volejbal SŠ Ch D 
RK Basketbal SŠ D
SPŠ My
GYM My

02.2
08.2.
15.2.
16.2.
22.2.

RK Volejbal ZŠ Ch 
KK Basketbal SŠ D 
KK Volejbal ZŠ Ch 
OK Floorbal SŠ CH D
RK Basketbal ZŠ Ch

ŠH Spartak My
ŠH Spartak My
ŠH Myjava / GYM
GYM / SPŠ
ŠH Spartak My

08.3.
28.3.

KK Basketbal ZŠ D 
OK Vybíjaná ZŠ D

ŠH / ŠH Stará Turá
ZŠ Viestova My

20.4.
25.4.
27.4.
OK Jednota COOP ZŠ CH,D 
OK Šk. pohár Malý Futbal ZŠ Ch, D
OK Mc Donald Cup Futbal ZŠ Ch, D

ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My

4.5.
10.5.
17.5.

RK Jednota COOP CH,D ZŠ
RK Šk. pohár Malý Futbal ZŠ Ch, D
Atletika OK Ch, D ZŠ

ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Brezová pod Brad.

23.6.
OK Atletické hry I.stup. CH,D ZŠ
ZŠ Viestova
 

Plán mesiaca

Plán október 2019

2.10.    Cezpoľný beh ZŠ / SŠ -  okresné kolo, PKO Trnovce  8.30 hod.

7.10.    Futsal Ch SŠ – okresné kolo, SPŠ/GYM  8.30 hod.

8.10.    Zemepisný kvíz - hlavné mestá štátov, CVČ 14.00 hod.

11.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – okresné kolo,  UT Spartak My 8.30 hod. .

Prespavačka Javorinka - Dubník , odchod 15.00 hod.

13.10.    Šachový turnaj – liga, CVČ 9.00 hod.

14.10.    Jesenné aranžovanie, Detský domov 16.00 hod.

17.10.    Turnaj v stolnom futbale a tenise, CVČ 14.00 hod.

19.10.    Šachový turnaj – liga, CVČ 9.00 hod.

23.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 9.00 hod

24.10.    Halloween party, CVČ 15.00 hod.

28.10.    Futsal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 8.30 hod. .

29.10.    Stolný tenis ZŠ SŠ – okresné kolo, 8.30 hod. ZŠ Šturova

Lampiónový sprievod  / spolu s DK /, 17.30 hod. námestie a DK

30.10.    Prázdninová Farma Betty Bukovec - jazda na koni ,  odchod CVČ 10.00 hod

Meniny má:
Dnes 22.10. : Sergej
Zajtra 23.10. : Alojza