Kalendár súťaží 2016/17

Kalendár športových súťaží - 2016/2017 ZŠ, SŠ

Dátum Názov Miesto konania

04.10.
11.10.
12.10.
17.10.
19.10.
20.10.
26.10.

OK Cezpoľný beh ZŠ SŠ Ch D
RK Bedminton ZŠ SŠ 
RK Veľký futbal SŠ Ch  
RK Vybíjaná ZŠ 1.-4. Ch D ZŠ
OK Veľký futbal SŠ Ch
RK Floorbal CH, D ZŠ SŠ D
RK Futsal CH ZŠ

PKO Trnovce GYM My
GYM My
TJ Spartak My / UT
ZŠ Viestova My
TJ Spartak My / UT
GYM My 
ŠH Spartak My

03.11.
09.11.
11.11.
15.11.
23.11.
24.11.
25.11.
30.11.

OK Maratón aerobik SŠ
OK Stolný tenisl ZŠ SŠ 
RK Stolný tenis SŠ Ch D
OK Basketbal ZŠ Ch D 
OK Basketbal ZŠ Ch D
RK Futsal SŠ CH /halový fut
OK Futsal ZŠ CH /halový fut
RK Vybíjaná ZŠ 1.-4. Ch D ZŠ

GYM My
ZŠ Štúrova My 
GYM My
ZŠ Viestova My
ŠH My / ZS Viest My
GYM My
ŠH Spartak My
ZŠ Viestova My

01.12.
07.12.
08.12.
OK Volejbal ZŠ Ch D 
RK Futsal CH ZŠ /halový fut 
0K Streľba zo vzduchovky ZŠ
ŠH Spartak My
ŠH Spartak My
ZŠ Viestova My
17.1.
26.1.
OK Volejbal SŠ Ch D 
RK Basketbal SŠ D
SPŠ My
GYM My

02.2
08.2.
15.2.
16.2.
22.2.

RK Volejbal ZŠ Ch 
KK Basketbal SŠ D 
KK Volejbal ZŠ Ch 
OK Floorbal SŠ CH D
RK Basketbal ZŠ Ch

ŠH Spartak My
ŠH Spartak My
ŠH Myjava / GYM
GYM / SPŠ
ŠH Spartak My

08.3.
28.3.

KK Basketbal ZŠ D 
OK Vybíjaná ZŠ D

ŠH / ŠH Stará Turá
ZŠ Viestova My

20.4.
25.4.
27.4.
OK Jednota COOP ZŠ CH,D 
OK Šk. pohár Malý Futbal ZŠ Ch, D
OK Mc Donald Cup Futbal ZŠ Ch, D

ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My

4.5.
10.5.
17.5.

RK Jednota COOP CH,D ZŠ
RK Šk. pohár Malý Futbal ZŠ Ch, D
Atletika OK Ch, D ZŠ

ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Brezová pod Brad.

23.6.
OK Atletické hry I.stup. CH,D ZŠ
ZŠ Viestova
 

Plán mesiaca

Plán február 2018

3. 2.  Katolícky Karneval, CVČ 15.00 h.

4. 2.  Šachový turnaj - liga,  CVČ 9.00 h.

6. 2.  Geografická olympiáda - okresné kolo ZŠ, Gym  8.30 h.

8. 2.  Biologická olympiáda  C - okresné kolo ZŠ, CVČ  8.30 h. - nekoná

9. 2.  Karneval u Oskara, CVČ 15.30 h.

10. 2.  Výlet do Galaxie Zlín, odchod Lidl 8.30 h.

Nabubon : Tretia strana mince - divad. predstav. štud. GYM a SPŠ , CVČ 18.00 h.

12. 2.  Volejbal Ch  -  regionálne kolo ZŠ , ŠH 10.30 hod.

14. 2.  Basketbal Ch D  – okresné kolo ZŠ, GYM 10.30 hod.

Výroba Valentínskych pozdravov a darčekov, CVČ 15.30 h

15. 2.  Dejepisná olympiáda – okresné kolo ZŠ,  ZŠ Viestova 8.30 h.

16. 2.  Volejbal Ch ZŠ -  krajské kolo, ŠH NMnV  9.30 hod.

19. 2.- 23. 2.  Burza jarného oblečenia, CVČ 9. - 16.h

22. 2.  Gustáv Husák v odboji  a SNP – prezentácia knihy M.Mocka , CVČ 17.00 hod.

Meniny má:
Dnes 23.02. : Matej
Zajtra 24.02. : Frederik(a)