Kontakt

Centrum voľného času

Dolná štvrť 368/23
907 01 Myjava

tel./fax:
034/6215322
0918/474577
0911/245344


cvcmyjava@gmail.com

O nás

Klub Oskara Nenudu



záujmové krúžky



športové súťaže



vedomostné olympiády



umelecké súťaže



tábory



príležitostné akcie



klubové aktivity



prednášky a semináre



vystúpenia a koncerty



výstavy



www.cvcmyjava.sk

Počet návštev:897783
 

Kalendár súťaží 2016/17

Kalendár športových súťaží - 2016/2017 ZŠ, SŠ

Dátum Názov Miesto konania

04.10.
11.10.
12.10.
17.10.
19.10.
20.10.
26.10.

OK Cezpoľný beh ZŠ SŠ Ch D
RK Bedminton ZŠ SŠ 
RK Veľký futbal SŠ Ch  
RK Vybíjaná ZŠ 1.-4. Ch D ZŠ
OK Veľký futbal SŠ Ch
RK Floorbal CH, D ZŠ SŠ D
RK Futsal CH ZŠ

PKO Trnovce GYM My
GYM My
TJ Spartak My / UT
ZŠ Viestova My
TJ Spartak My / UT
GYM My 
ŠH Spartak My

03.11.
09.11.
11.11.
15.11.
23.11.
24.11.
25.11.
30.11.

OK Maratón aerobik SŠ
OK Stolný tenisl ZŠ SŠ 
RK Stolný tenis SŠ Ch D
OK Basketbal ZŠ Ch D 
OK Basketbal ZŠ Ch D
RK Futsal SŠ CH /halový fut
OK Futsal ZŠ CH /halový fut
RK Vybíjaná ZŠ 1.-4. Ch D ZŠ

GYM My
ZŠ Štúrova My 
GYM My
ZŠ Viestova My
ŠH My / ZS Viest My
GYM My
ŠH Spartak My
ZŠ Viestova My

01.12.
07.12.
08.12.
OK Volejbal ZŠ Ch D 
RK Futsal CH ZŠ /halový fut 
0K Streľba zo vzduchovky ZŠ
ŠH Spartak My
ŠH Spartak My
ZŠ Viestova My
17.1.
26.1.
OK Volejbal SŠ Ch D 
RK Basketbal SŠ D
SPŠ My
GYM My

02.2
08.2.
15.2.
16.2.
22.2.

RK Volejbal ZŠ Ch 
KK Basketbal SŠ D 
KK Volejbal ZŠ Ch 
OK Floorbal SŠ CH D
RK Basketbal ZŠ Ch

ŠH Spartak My
ŠH Spartak My
ŠH Myjava / GYM
GYM / SPŠ
ŠH Spartak My

08.3.
28.3.

KK Basketbal ZŠ D 
OK Vybíjaná ZŠ D

ŠH / ŠH Stará Turá
ZŠ Viestova My

20.4.
25.4.
27.4.
OK Jednota COOP ZŠ CH,D 
OK Šk. pohár Malý Futbal ZŠ Ch, D
OK Mc Donald Cup Futbal ZŠ Ch, D

ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My

4.5.
10.5.
17.5.

RK Jednota COOP CH,D ZŠ
RK Šk. pohár Malý Futbal ZŠ Ch, D
Atletika OK Ch, D ZŠ

ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Štúrova My / UT
ZŠ Brezová pod Brad.

23.6.
OK Atletické hry I.stup. CH,D ZŠ
ZŠ Viestova
 

Plán mesiaca

Plán predmetových olympiád 2020-21

Forma realizácie Okresných Kôl :  dištančnou /prezenčnou formou podľa podmienok

 

26. 11.2020    Technická olympiáda OK

27. 11.2020    Slovenský jazyk a lit. – olympiáda OK

 

13. 1. 2021      Anglický jazyk – olympiáda OK

20. 1. 2021      Nemecký jazyk – olympiáda OK

27. 1. 2021      Matematická olympiáda Z 9 OK

 

5. 2. 2021      Geografická olympiáda  E-G OK

8. 2. 2021      Biologická olympiáda C OK

11.2. 2021     Dejepisná olympiáda OK

 

17. 3. 2021      Fyzikálna olympiáda E, F  OK

31. 3. 2021      Matematická olympiáda Z 6,7,8  OK

 

8. 4. 2021        Biologická olympiáda E  OK

13. 4. 2021      Pytagoriáda P 3,4,5  OK

14. 4. 2021      Pytagoriáda P 6,7,8  OK

20. 4. 2021      Biologická olympiáda  D  OK

Meniny má:
Dnes 16.04. : Dana,Danica
Zajtra 17.04. : Rudolf