Kalendár súťaží 2016/17

Kalendár vedomostných olympiád a záujmovo-umeleckých súťaží na školský rok 2016/2017

Názov súťaže školské kolo termín zaslania
prihlášky do OK
miesto konania termín OK termín KK
Olympiáda zo SJ a lit. do 27.10.2016 do 30.10.2016 Myjava 15.11.2016 1.2.2017
Olympiáda z angl. jazyka do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 17.1.2017 15.2.2017
Olympiáda z nem. jazyka do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 19.1.2017 16.2.2017
Dejepisná olympiáda do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 14.2.2017 27.3.2017
Matematická olympiáda Z 5,9 do 12.12.
Z 6,7,8 do 27.2.

do 20.12.2016
do 15.3.2017

Myjava Z 5,9    24.1.
5,6,7,8   4.4.
Z9 14.3.17
Pytagoriáda P 3,4,5  7.12.
P 6,7,8  8.12.
do 20.12.2016
do 20.12.2016
Myjava P 3,4,5 14.3.17
P 6,7,8 15.3.17

Fyzikálna olympiáda

E, F    do 15.2.
G   do 25.4.17

do 28.2.2017 Myjava E F   16.3.17

E 12.4.17
Biologická olympiáda

C do 13.1.17
D do 24.3.17
E do 17.2.17
F do 28.4.17

C do 22.1.17
D do 25.4.17
D do 20.3.17
E do 5.5.17
Myjava

C 16.2.17
D 25.4.17
D 29.3.17
E 25.5.17

C 30.3.17

E 3.5.17
Chemická olympiáda D do 10.2.17 D do 15.2.17 Myjava D 23.3.2017 D 27.4.17
Geografická olympiáda E,F,G
do 16.12.2016
do 20.1.2017 Myjava

E F G
7.2.2017

E,F 26.4.17
Technicka olympiáda do 15.11.2016 do 24.11.2016 A,B  1.12.16 A B  2.2.17

Hurbanov pamätník

poezia,proza,divadlo

do 22.3.2017 do 24.3.2017 Myjava 30.3.2017

28.4. divad

5.5. poe/pro

Šalianský Maťko do 18.1.2017 do 20.1.2017 Myjava 27.1.2017 23.2.2017
Rozprávkové vretienko do - do  - Myjava nebude nebude
Štúrov a Dubčekov Uhr. do 15.3.2017 do 20.3.2017 NM n V do 31.3.2017 21.4.2017
Európa v škole do 15.2.2017 zaslanie prác do
CVC do 17.2.17

Myjava
21.2.2017 do 15.3.17
Slavik Slovenska do 12.4.2017 do 14.4.2017 Myjava 19.4.2017 10.5.2017

Kontaktná osoba: Mgr. Mário Duga, CVČ,Dolná štvrť 368/23, 907 01 Myjava

 

Plán mesiaca

Plán október 2018

2.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – okresné kolo,  UT Spartak My 8.30 hod.

3.10.    Cezpoľný beh ZŠ / SŠ -  okresné kolo, PKO Trnovce  9.00 hod.

5.10.    Prespavačka u Oskara , CVČ 18.30 hod.

9.10.    Zemepisný kvíz - hlavné mestá štátov, CVČ 14.00 hod.

10.10.    Bedminton ZŠ a SŠ - okresné kolo, GYM  8,30 hod.

11.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 9.00 hod.

16.10.    Turnaj v stolnom futbale a tenise, CVČ 14.00 hod.

18.10.    Futsal Ch SŠ – okresné kolo, SPŠ/GYM  8.30 hod.

23.10.   Stolný tenis ZŠ SŠ – okresné kolo, ZŠ Šturova 8.30 hod.

 

30.-2.11.   Jesenné prázdniny - Burza, CVČ 9.00 - 17.00 hod.

29.10.   Po stopach líšky Elišky - prespávačka, Javorinka - RZ Stará Turá, zraz v CVČ do 9.hod.

30.10.   Futbalovy turnaj druzstiev  ZŠ a SŠ,  ŠH  8.30 hod

31.10.   Workshop tvorivé aktivity , CVČ 8.30 hod

Turistická vychádzka na Bradlo pre deti , AUT  10.20 hod

1. 11.  Koncert Hudba Dúhy, CVČ 19.00 hod.

Meniny má:
Dnes 18.10. : Lukáš
Zajtra 19.10. : Kristián