Kalendár súťaží 2016/17

Kalendár vedomostných olympiád a záujmovo-umeleckých súťaží na školský rok 2016/2017

Názov súťaže školské kolo termín zaslania
prihlášky do OK
miesto konania termín OK termín KK
Olympiáda zo SJ a lit. do 27.10.2016 do 30.10.2016 Myjava 15.11.2016 1.2.2017
Olympiáda z angl. jazyka do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 17.1.2017 15.2.2017
Olympiáda z nem. jazyka do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 19.1.2017 16.2.2017
Dejepisná olympiáda do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 14.2.2017 27.3.2017
Matematická olympiáda Z 5,9 do 12.12.
Z 6,7,8 do 27.2.

do 20.12.2016
do 15.3.2017

Myjava Z 5,9    24.1.
5,6,7,8   4.4.
Z9 14.3.17
Pytagoriáda P 3,4,5  7.12.
P 6,7,8  8.12.
do 20.12.2016
do 20.12.2016
Myjava P 3,4,5 14.3.17
P 6,7,8 15.3.17

Fyzikálna olympiáda

E, F    do 15.2.
G   do 25.4.17

do 28.2.2017 Myjava E F   16.3.17

E 12.4.17
Biologická olympiáda

C do 13.1.17
D do 24.3.17
E do 17.2.17
F do 28.4.17

C do 22.1.17
D do 25.4.17
D do 20.3.17
E do 5.5.17
Myjava

C 16.2.17
D 25.4.17
D 29.3.17
E 25.5.17

C 30.3.17

E 3.5.17
Chemická olympiáda D do 10.2.17 D do 15.2.17 Myjava D 23.3.2017 D 27.4.17
Geografická olympiáda E,F,G
do 16.12.2016
do 20.1.2017 Myjava

E F G
7.2.2017

E,F 26.4.17
Technicka olympiáda do 15.11.2016 do 24.11.2016 A,B  1.12.16 A B  2.2.17

Hurbanov pamätník

poezia,proza,divadlo

do 22.3.2017 do 24.3.2017 Myjava 30.3.2017

28.4. divad

5.5. poe/pro

Šalianský Maťko do 18.1.2017 do 20.1.2017 Myjava 27.1.2017 23.2.2017
Rozprávkové vretienko do - do  - Myjava nebude nebude
Štúrov a Dubčekov Uhr. do 15.3.2017 do 20.3.2017 NM n V do 31.3.2017 21.4.2017
Európa v škole do 15.2.2017 zaslanie prác do
CVC do 17.2.17

Myjava
21.2.2017 do 15.3.17
Slavik Slovenska do 12.4.2017 do 14.4.2017 Myjava 19.4.2017 10.5.2017

Kontaktná osoba: Mgr. Mário Duga, CVČ,Dolná štvrť 368/23, 907 01 Myjava

 

Plán mesiaca

Plán február 2019

1. 2.  Duhove eminencie - koncert , CVČ 19.00 h.

7. 2.  Geografická olympiáda - okresné kolo ZŠ, Gym  8.30 h.

9. 2.  Vertikalizácia čakier - Seminár, CVČ 8.30 h.

12. 2.  Biologická olympiáda  C - okresné kolo ZŠ, CVČ  8.30 h.

Výroba Valentínskych pozdravov a darčekov, CVČ 15.30 h

14. 2.  Dejepisná olympiáda – okresné kolo ZŠ,  ZŠ Viestova 8.30 h.

16. 2.  Fyzická a verbálna sebaobrana žien - Seminár, CVČ 9.00 h.

/ pre nezaujem sa neuskutoční /

17. 2.  Detský katolícky Karneval, CVČ 15.00 h.

18. 2.  Mantrovačka, CVČ 19.30 h.

19. 2.  Basketbal Ch D  – okresné kolo SŠ, GYM 8.30 hod.

23. 2.  Šachový turnaj - liga,  CVČ 9.00 h.

27. 2.  Múdre hlávky MŠ - okresné kolo, CVČ  8.30 hod.

Basketbal Ch ZŠ -  regionálne kolo, ZŠ Viestova 8.30 hod.

Meniny má:
Dnes 16.02. : Miloslava
Zajtra 17.02. : Jaromír