Kalendár súťaží 2016/17

Kalendár vedomostných olympiád a záujmovo-umeleckých súťaží na školský rok 2016/2017

Názov súťaže školské kolo termín zaslania
prihlášky do OK
miesto konania termín OK termín KK
Olympiáda zo SJ a lit. do 27.10.2016 do 30.10.2016 Myjava 15.11.2016 1.2.2017
Olympiáda z angl. jazyka do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 17.1.2017 15.2.2017
Olympiáda z nem. jazyka do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 19.1.2017 16.2.2017
Dejepisná olympiáda do 16.12.2016 do 20.12.2016 Myjava 14.2.2017 27.3.2017
Matematická olympiáda Z 5,9 do 12.12.
Z 6,7,8 do 27.2.

do 20.12.2016
do 15.3.2017

Myjava Z 5,9    24.1.
5,6,7,8   4.4.
Z9 14.3.17
Pytagoriáda P 3,4,5  7.12.
P 6,7,8  8.12.
do 20.12.2016
do 20.12.2016
Myjava P 3,4,5 14.3.17
P 6,7,8 15.3.17

Fyzikálna olympiáda

E, F    do 15.2.
G   do 25.4.17

do 28.2.2017 Myjava E F   16.3.17

E 12.4.17
Biologická olympiáda

C do 13.1.17
D do 24.3.17
E do 17.2.17
F do 28.4.17

C do 22.1.17
D do 25.4.17
D do 20.3.17
E do 5.5.17
Myjava

C 16.2.17
D 25.4.17
D 29.3.17
E 25.5.17

C 30.3.17

E 3.5.17
Chemická olympiáda D do 10.2.17 D do 15.2.17 Myjava D 23.3.2017 D 27.4.17
Geografická olympiáda E,F,G
do 16.12.2016
do 20.1.2017 Myjava

E F G
7.2.2017

E,F 26.4.17
Technicka olympiáda do 15.11.2016 do 24.11.2016 A,B  1.12.16 A B  2.2.17

Hurbanov pamätník

poezia,proza,divadlo

do 22.3.2017 do 24.3.2017 Myjava 30.3.2017

28.4. divad

5.5. poe/pro

Šalianský Maťko do 18.1.2017 do 20.1.2017 Myjava 27.1.2017 23.2.2017
Rozprávkové vretienko do - do  - Myjava nebude nebude
Štúrov a Dubčekov Uhr. do 15.3.2017 do 20.3.2017 NM n V do 31.3.2017 21.4.2017
Európa v škole do 15.2.2017 zaslanie prác do
CVC do 17.2.17

Myjava
21.2.2017 do 15.3.17
Slavik Slovenska do 12.4.2017 do 14.4.2017 Myjava 19.4.2017 10.5.2017

Kontaktná osoba: Mgr. Mário Duga, CVČ,Dolná štvrť 368/23, 907 01 Myjava

 

Plán mesiaca

Plán december 2018

3.12.  Vybíjaná ZŠ 1.- 4. roč. koed. Ch,D – regionalne kolo , ŠH  8,30 hod.

4.12.  Mikulášsky program, MŠ SNP 9,30 hod.

Mikulášsky program, námestie mesto 16,00 hod

5.12.   Volejbal SŠ – okresne kolo, SPŠ 8,30 hod.

Mikuláš, Pampúšik DK 10,00 hod.

Mikulášsky program, MŠ SNP 15,30 hod.

6.12.   Mikulášsky program, MŠ Hoštáky 9,00 hod.

Mikulášsky program, DSS 11,00 hod.

Mikulášsky program, Khamoro 16,30 hod.

7.12.  Koncert M.Kollar – I.Kali, CVČ 19.00 hod.

8.12.  Šachový turnaj liga, CVČ  9,00 hod.

11.12.  Basketbal SŠ – okresne kolo, GYM 8,30 hod.

12.12.  Vybíjana 5.-6. r. ZŠ – okresne kolo, ZS Viestova 8,30 hod.

18.12.  Mikulášsky program, MŠ Poriadie 15,30 hod.

19.12.  Zdobenie medovníkov, CVČ 15,30 hod.

20.12.  Vianočne aranžovanie, CVC 15,30 hod.

 

Veselé Vianoce a

Šťastný Nový rok 2019


 


2. 1. Prázdninový futbalový turnaj pre deti a mládež, ŠH  8,30 hod.

4. 1. Turnaj v Spoločenských hrách / človeče, pexeso a puzzle / , CVČ  9,00 hod.

6. 1. Trojkráľový šachový turnaj pre deti aj dospelých, CVČ 10,00 hod.

Meniny má:
Dnes 17.12. : Kornélia
Zajtra 18.12. : Slávka