Plán jún 2019
Prílež. činnosť - Mesačné plány

 

 

1. 6.    Deň Detí / Mesto Myjava, Dom kultúry /, PKO Trnovce, 10.00 hod.

Vystúpenie pre OPCHCH  – Mažoretky MŠ , Spoločenský dom Myjava  16.00 hod.

4. 6.    Milionár - zábavno vedomostná súťaž, CVČ 14,30 hod.

7. 6.    Aktivity a maľovanie na tvár , Spartak Myjava 13.00 hod.

11. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

12. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

13. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

14. 6.    Maľovanie múrov mesta, 8.30 hod.

Bojná - Ranč pod Babicou – prespávačka, odchod 15.30 hod.

19. 6.    Enten-Tičky / spolu s CTK  a ZŠ Šturova, program námestie k MFF , 9.00 hod.

20. 6.    Enten-Tičky / spolu s CTK  a ZŠ Šturova, program námestie k MFF , 9.00 hod.

22. 6.    Workshop MFF, PKO Trnovce 15.00 hod.

24. 6. - 3. 7. Burza letného oblečenia CVČ 9.00 – 16.00 hod.

26. 6.    Atletické hry I. stupeň ZŠ - okresné kolo, areál ZŠ Viestova 8,30 hod.

27. 6.    Stolno-futbalový turnaj, CVČ 14.00 hod.

29. 6.    Športove hry SZTP , CVČ 10.hod.    

 

Pripravované aktivity na prázdniny:

 

8. - 12. 7.   Prímestský tábor  I. turnus, CVČ  8.00 - 16.30 hod., cena  45,- Eur

15. - 19. 7.   Prímestský tábor  II. turnus, CVČ  8.00 - 16.30 hod., cena  45,- Eur

19. - 26. 7.   Pobytový tábor: Skalka pri Kremnici, cena  165,- Eur

19. - 23. 8.   Prímestský tábor  III. turnus, CVČ  8.00 - 16.30 hod., cena  45,- Eur

 

Plán mesiaca

Plán október 2019

2.10.    Cezpoľný beh ZŠ / SŠ -  okresné kolo, PKO Trnovce  8.30 hod.

7.10.    Futsal Ch SŠ – okresné kolo, SPŠ/GYM  8.30 hod.

8.10.    Zemepisný kvíz - hlavné mestá štátov, CVČ 14.00 hod.

11.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – okresné kolo,  UT Spartak My 8.30 hod. .

Prespavačka Javorinka - Dubník , odchod 15.00 hod.

13.10.    Šachový turnaj – liga, CVČ 9.00 hod.

14.10.    Jesenné aranžovanie, Detský domov 16.00 hod.

17.10.    Turnaj v stolnom futbale a tenise, CVČ 14.00 hod.

19.10.    Šachový turnaj – liga, CVČ 9.00 hod.

23.10.    Veľký Futbal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 9.00 hod

24.10.    Halloween party, CVČ 15.00 hod.

28.10.    Futsal Ch SŠ – regionálne kolo,  UT Spartak My 8.30 hod. .

29.10.    Stolný tenis ZŠ SŠ – okresné kolo, 8.30 hod. ZŠ Šturova

Lampiónový sprievod  / spolu s DK /, 17.30 hod. námestie a DK

30.10.    Prázdninová Farma Betty Bukovec - jazda na koni ,  odchod CVČ 10.00 hod

Meniny má:
Dnes 22.10. : Sergej
Zajtra 23.10. : Alojza